رایزنی هیات تجاری ایران در عمان همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران وعمان، نايب رئیس اتاق مشترک ایران و عمان و رئیس اتاق اهواز به همراه دبیر کل اتاق مشترک و هييت بخش خصوصي امروز با حضور در اتاق صنعت و تجارت عمان باقیس الیوسف رئیس این اتاق و محمد باقر سلمان رئیس شورای بازرگانی عمان و ایران دیدار و گفتگو کردند.
 رییس اتاق صنعت و تجارت به عمان در این دیدار ضمن تقدیر از حضور هیئت تجاری ایرانی در عمان و تاکید بر روابط دیرینه دو کشور خواستار افزایش حجم مبادلات تجاری دو طرفه شد و گفت: ایران و عمان دو کشور دوست و برادر هستند که می‌توانند با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده حجم مبادلات اقتصادی و تجاری خود را افزایش دهند.
نايب رییس اتاق مشترک ایران و عمان و رییس اتاق اهواز هم که سرپرستی هیات تجاری ایرانی متشکل از فعالان اقتصادی استان خوزستان را برعهده دارد با تشریح کامل استان خوزستان در زمینه‌ی توانمندی‌های کشاورزی، صنعتی و معدنی ، گازی و نفتی، خواستار سفر هیاتی از تجار و بازرگانان عمانی به اهواز شد.

 شهلا عموری ضمن ارسال پیام آقای مهندس ضرابی رییس اتاق مشترک ایران و عمان ، در موارد مورد علاقه طرفین گفتگو کردند 
در ادامه این جلسه طرفین ضمن بررسی جزئیات برگزاری اجلاس مشترک اقتصادی دو کشور، آبان ماه در تهران، اعلام شد هیاتی از شرکت های معتبر عمانی به سرپرستی رئیس اتاق صنعت و تجارت عمان همزمان با این اجلاس به تهران سفر خواهد کرد.
 همچنین در ادامه سفر هیات تجاری ایرانی به عمان این هیات با مدیران ارشد منطقه آزاد صلاله پیرو  قرارداد منعقد شده بین این منطقه و اتاق مشترک ایران و عمان، به منظور بهره‌مندی از شرایط فراهم شده دیدار و گفتگو و فعالان اقتصادی سوالات خود را مطرح کردند.