حماسه محرم تا همیشه زنده است

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و عمان ،مهندس ضرابی رئیس اتاق مشترک ایران و عمان با صدور پیامی  فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ،مردم و همه فعالان بخش خصوصی  تسلیت گفت.
امام حسین(ع) قیام کرد تا پرچم عدالتخواهی پایدار بماند؛ عدالتی که سیدالشهدا ازمسیر  قیام هوشمندانه خویش،برای فطرت های بیدار بشریت در تمام قرون و اعصار به ارمغان گذاشت.
حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا حماسه‌ای  از انسانهای الهی است که اندیشه انسان مادی هیچگاه نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد.
ماه عزای حسینی ، ماه فداکاری و گذشت ، ماه حرکت بر مسیر  امر به معروف و نهی‌ از منکر است ماهی است که باید از آن درسهای زندگی را آموخت که باید واقعیت اسلام را دریافت، که باید تاریخ را در ورای آن یافت.
نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا چه زیبا بر قلب ها تأثیر گذارده  که هر سال، با فرا رسیدن ماه محرم، خون در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و شیفتگان دلسوخته را شیداتر و تشنگان حقیقت را عاشق تر می سازد. 
حماسه کربلا زیبایی را در آسمان عشق و خون به تصویر کشید که تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نیابد.

اینجانب فرا رسیدن  ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به شیفتگان آن حضرت، مقام معظم رهبری ،همکاران و فعالان اقتصادی حوزه عمان تسلیت عرض می نماییم.

محسن ضرابی اتاق مشترک ایران وعمان