همایش معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در اتاق البرز برگزار شد

در ادامه همایش معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری عمان در استانهای مختلف، امروز اتاق البرز میزبان مشاور وزیر ورییس اتاق مشترک ایران و عمان بود.

 

 به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک ایران و عمان ، رییس اتاق مشترک  در این جلسه با اشاره به اهمیت عمان به عنوان شریک تجاری مناسب کشورمان گفت: اتاق مشترک ایران و عمان توانسته در طی سالهای گذشته با پیگیری مستمر،تسهیلات ویژه‌ای را برای تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی فراهم کند که علاقمندان با مراجعه به سایت  اتاق مشترک می توانند در جریان جزییات اقدامات انجام شده قرار گیرند.

محسن ضرابی ضمن اشاره به سلامت و جدیت حکمرانان عمانی در اجرای قوانین مختلف گفت: تجار و سرمایه گذاران برای حضور در عمان با کسب اطلاع از قوانین و مقررات عمان و شرایط ویژه فراهم شده برای ایرانی ها به این کشور وارد شوند.

رییس اتاق البرز هم در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات موثر اتاق مشترک ایران وعمان گفت:از ظرفیت ارتباط با عمان متناسب با روابط خوب سیاسی دو کشور بهرمند نشده ایم.

اقای بنا مولایی با اشاره به مزایای عمان نسبت به سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس و امتیازات ارتباطی ویژه آن با کشورهای مختلف دنیا گفت:استان البرز با توجه به پتانسیل های صنعتی و کشاورزی و دامی می تواند نقش شایسته ای در افزایش حجم تجارت کشورمان با عمان داشته باشد.

 دبیرکل اتاق مشترک هم  به تشریح شرایط اقتصادی و قوانین و مقررات حاکم بر عمان و تسهیلات فراهم شده در این کشور پرداخت.

آرزو جمالی از تجار و سرمایه گذاران البرز خواست قبل از هر گونه اقدامی در عمان با اتاق مشترک مشورت کنند.